Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Webbanmälan till provlopp

B-TRÄNARE - 2019-03-10 12:54

Vi testar en enkel webbanmälan till provloppen

Här finns möjlighet att anmäla till provloppen. Du kan också se vilka fler som anmält.

Det går inte att raderera en gjord anmälan, men det är bara att skicka in en av-anmälan i samma formulär

Obs! Detta är en enkel lösning som vi testar, och utvärderar efter hand.

Till sidan med anmälan»

 

 


Dela artikeln:
2019-11-13 13:22:37

Licens 2020

VAGGERYDSTRAVET Nya licenstyper för nästa år - inga licenser kan förnyas via travsport.se i år, ta kontakt med kansliet för hjälp!

2019-11-07 12:43:47

Kallelse till höstmöte 2019

VAGGERYDSTRAVET Jönköping-Vaggeryds Travsällskap kallar sin medlemmar till höstmöte torsdagen 21 november kl 18:00 - Välkomna!

2019-11-02 14:47:06

Lycka till Worth a Lot!

VAGGERYDSTRAVET Worth a Lot startar på Solvalla i dag. 

2019-10-26 09:45:22

Lycka till Asterix Hornline

VAGGERYDSTRAVET Idag startar Asterix Hornline på Jägersro i försök till Silverdivisionen - Lycka till!

2019-10-24

Tävlingsdagarna för 2020 är klara!

VAGGERYDSTRAVET På Vaggeryds Travet kör vi 12 tävlingsdagar nästa år - Säsongen startar 18 april - Välkomna!

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:00
Hemmahästar
till start
Mantorp 19:e november 2019
Lopp 3 EYE IN THE SKY (1)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 4 EASY COPI (4)
Svensson Claes (Brose Åsa)
Lopp 4 CHIP DREAM (15)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 6 BRAVO SANTANA (3)
Johansson Peter (Johansson Peter)
Lopp 7 SIMSON SAAR (2)
Jakobsson Magnus (Berglund Anders)
Lopp 7 MAGGIESAARI (6)
Andersson Mikael J (Berglund Anders)
Lopp 9 FELIX V.M. (8)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Åby 21:e november 2019
Lopp 7 HERAKLES (5)
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 10 FRANCKS DE SOTO (2)
Franck Hans (Franck Hans)
Jägersro 23:e november 2019
Lopp 7 GULLABO DÄCK BLING (1)
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 10 SPEEDY FOXY VICANE (4)
Eriksson Kim (Källgren David)
Resultat
Åby 16:e november 2019
Lopp 2 FREE FALLIN L.C., oplac.
Fiore Salvatore (Lidh Liselott)
Lopp 3 FRANCKS GIDJON, oplac.
Franck Hans (Franck Hans)
Axevalla 15:e november 2019
Lopp 1 TURBO POCA, 4:a
Brodin Sara (Brodin Sara)
Lopp 5 O.M.GOGENTLE, 3:a
Knutsson Kent (Knutsson Kent)
Lopp 6 EKEBO CAF, oplac.
Petersson Rune (Karlsson Michael)
Lopp 6 DABKAS RAINBOWDASH, d
Benzon Niclas (Gustafsson Rolf)
Lopp 7 NIVEAU
Petersson Rune (Gustafsson Rolf)
Lopp 7 OLGA UTCA, 5:a
Brodin Sara (Brodin Sara)
Lopp 8 FINGERSPRINT, 6:a
Knutsson Anton (Berg Björn)
Lopp 9 ELLAMI PRIDE, d
Petersson Rune (Petersson Rune)
Kalmar 15:e november 2019
Lopp 3 KIRBY SÅNNA, 3:a
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 3 CARROTLOVER, 5:a
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 5 DAY COMPOSITE, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 5 LINDA SÅNNA, 1:a
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 7 DREAM DERBY, 8:a
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 8 MINTTU AKEMA, 1:a
Nilsson Ingemar (Nilsson Ingemar)
Lopp 9 MARTA EASY, oplac.
Johansson Henrik (Petersson Bengt)
Lopp 10 LIMUS EFFI
Blomander Björn (Blomander Björn)
Lopp 10 S.H.T.THORNOFROSES
Elofsson Åsa (Elofsson Åsa)
Åby 14:e november 2019
Lopp 8 FRANCKS DE SOTO, oplac.
Ingves Peter (Franck Hans)
Solvalla 13:e november 2019
Lopp 3 MINT SÅNNA, 2:a
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 9 LEE SÅNNA, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Färjestad 12:e november 2019
Lopp 2 HERAKLES, oplac.
Eriksson Kim (Svensson Lennart)
Halmstad 11:e november 2019
Lopp 2 FRANCKS COOPER, oplac.
Johansson Håkan B (Franck Hans)
Lopp 9 BAJA ROSA AKEMA, oplac.
Ingves Peter (Hjelmrin Johnny)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2019 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se