Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Tävlingsdagar 2020

: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Tisdag 18:e Augusti
Första start: 12:20
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 13:e September
Första start: 14:00
: : :
dagar timmar minuter kvar
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Söndag 20:e September
Första start: 14:00

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Tisdag 18:e Augusti
Första start: 12:20
Hemmahästar
till start
Mantorp 5:e augusti 2020
Lopp 8 BRAVO SANTANA (8)
Persson Stefan (Johansson Peter)
Åby 6:e augusti 2020
Lopp 4 WISS ZORNITA (1)
Andersson Mikael J (Svensson Lennart)
Lopp 4 TETON SWEET LINDY (3)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 6 WORTH A LOT (5)
Knutsson Anton (Luperini Fausto)
Lopp 9 MOONS LILLE OLLE (3)
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 9 TETON NIKKIS MAN (8)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 10 OKOBALOZ (4)
Petersson Rune (Pettersson Ronny)
Lopp 10 WISS VERY NICE (10)
Törnberg Ann-Charlotte (Törnberg Ann-Charlotte)
Kalmar 7:e augusti 2020
Lopp 4 DRAFT ONE (1)
Knutsson Kent (Knutsson Kent)
Lopp 5 MOON'S OKI DOKI (1)
Knutsson Emelie (Knutsson Kent)
Lopp 9 A MATTER OF TIME (4)
Blomander Björn (Blomander Björn)
Resultat
Vaggeryd 2:e augusti 2020
Lopp 2 SIMSON SAAR, d
Rosleff Victor (Berglund Anders)
Lopp 3 OLYMPIC BLUE CHIP (US), 4:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 4 OLGA UTCA, 4:a
Persson Stefan (Brodin Sara)
Lopp 4 UFO JET (IT), 7:a
Källgren David (Källgren David)
Lopp 5 MINT SÅNNA, oplac.
Ivehag Josefine (Hellstedt Jan)
Lopp 6 SYMPHONIC IDA, d
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 7 PIM PIM JOLI, oplac.
Eklundh André (Blomqvist Jonathan)
Lopp 7 EASY COPI, oplac.
Börjesson Mats (Brose Åsa)
Lopp 8 MADURAI, oplac.
Florin Mikael (Florin Mikael)
Lopp 13 HOBBIT COMPOSITE, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 13 VERDETTO R.L. (IT), oplac.
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Halmstad 1:a augusti 2020
Lopp 6 COCOA CAKE (FI), oplac.
Blomander Björn (Blomander Björn)
Lopp 6 MAKE IT SPLIT, 5:a
Florin Mikael (Florin Mikael)
Lopp 8 BAJA ROSA AKEMA, oplac.
Bardun Jonathan (Hjelmrin Johnny)
Jägersro 1:a augusti 2020
Lopp 3 HERAKLES, 5:a
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Lopp 5 CHIP DREAM, 4:a
Flodin Jessica (Svensson Lennart)
Lopp 9 QUANTUM TIC TAC, 6:a
Törnberg Ann-Charlotte (Törnberg Ann-Charlotte)
Åby 30:e juli 2020
Lopp 6 GOLDEN GUARD, 5:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 8 TETON SWEET LINDY, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 9 THAT'S IT, 3:a
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 10 TETON NIKKIS MAN, 5:a
Jepson Carl Johan (Hellstedt Jan)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se