Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Styrelse B-tränarföreningen 2019

Ordförande och kassör

Johanna Brostorp       johanna.brostorp@meliax.se                           0703-49 95 99

Vice ordförande

Hans Franck                 hanitoja@hotmail.com                                       ---

Sekreterare

Jeanette Rydén           j.jeanette@alice.it                                                0768-22 02 86

Ledamöter

Björn Berg                    bona6664@gmail.com                                        0703-70 65 66 

Moa Andersson           gusanmoz@student.gu.se                                  0722-42 80 12

Lennart Svensson       jessica.flodin@outlook.com                               0707-67 15 84

 

Suppleanter

 

Fredrik Larsson

Fausto Luperini

 

 

Bank och plusgiro till B-tränarföreningen 
Bankgiro: 730-1658
Plusgiro: 130 95 77-3

(Obs ej samma nummer som till Travsällskapet. De hittar du här»)

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Tisdag 18:e Augusti
Första start: 12:20
Hemmahästar
till start
Solvalla 10:e augusti 2020
Lopp 5 TETON MISS ANNIE (4)
Ohlsson Ulf (Hellstedt Jan)
Mantorp 12:e augusti 2020
Lopp 1 FRANCKS COOPER (6)
Franck Hans (Franck Hans)
Lopp 2 FRANCKS DE SOTO (3)
Franck Hans (Franck Hans)
Lopp 5 WISS ZORNITA (8)
Flodin Jessica (Svensson Lennart)
Lopp 5 SYMPHONIC IDA (9)
Bengtsson Tova (Svensson Claes)
Lopp 7 CARROTLOVER (8)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 9 LYSSUM (9)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 9 FAJM COMPOSITE (11)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 14 TETON CANDELIA (1)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 14 TETON YANKEE (4)
Karlstedt Ralf (Hellstedt Jan)
Lopp 14 M.T.REGINA (5)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Åby 13:e augusti 2020
Lopp 2 THAT'S IT (7)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 4 MAKE IT SPLIT (2)
Florin Mikael (Florin Mikael)
Lopp 6 MADURAI (6)
Florin Mikael (Florin Mikael)
Lopp 6 OLGA UTCA (14)
Persson Stefan (Brodin Sara)
Örebro 13:e augusti 2020
Lopp 2 GOLDEN GUARD (1)
Bardun Jonathan (Svensson Claes)
Lopp 3 PIM PIM JOLI (4)
Svanberg Oskar (Blomqvist Jonathan)
Resultat
Kalmar 7:e augusti 2020
Lopp 4 DRAFT ONE, 2:a
Knutsson Kent (Knutsson Kent)
Lopp 5 MOON'S OKI DOKI, 6:a
Knutsson Emelie (Knutsson Kent)
Lopp 9 A MATTER OF TIME, 3:a
Blomander Björn (Blomander Björn)
Åby 6:e augusti 2020
Lopp 4 WISS ZORNITA, oplac.
Andersson Mikael J (Svensson Lennart)
Lopp 4 TETON SWEET LINDY, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 6 WORTH A LOT, 8:a
Knutsson Anton (Luperini Fausto)
Lopp 9 TETON NIKKIS MAN, oplac.
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 9 MOONS LILLE OLLE, 6:a
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 10 OKOBALOZ, oplac.
Petersson Rune (Pettersson Ronny)
Lopp 10 WISS VERY NICE, oplac.
Törnberg Ann-Charlotte (Törnberg Ann-Charlotte)
Mantorp 5:e augusti 2020
Lopp 8 BRAVO SANTANA, 4:a
Persson Stefan (Johansson Peter)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se