Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se

Styrelse B-tränarföreningen 2019

Ordförande och kassör

Johanna Brostorp       johanna.brostorp@meliax.se                           0703-49 95 99

Vice ordförande

Hans Franck                 hanitoja@hotmail.com                                       ---

Sekreterare

Jeanette Rydén           j.jeanette@alice.it                                                0768-22 02 86

Ledamöter

Björn Berg                    bona6664@gmail.com                                        0703-70 65 66 

Moa Andersson           gusanmoz@student.gu.se                                  0722-42 80 12

Lennart Svensson       jessica.flodin@outlook.com                               0707-67 15 84

 

Suppleanter

 

Fredrik Larsson

Fausto Luperini

 

 

Bank och plusgiro till B-tränarföreningen 
Bankgiro: 730-1658
Plusgiro: 130 95 77-3

(Obs ej samma nummer som till Travsällskapet. De hittar du här»)

Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: Travtävling
Datum: Lördag 18:e April
Första start: 11:10
Hemmahästar
till start
Axevalla 22:e februari 2020
Lopp 1 SYMPHONIC IRJA (7)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Solvalla 23:e februari 2020
Lopp 1 TETON SPECIALITY (1)
Jansson Torbjörn (Hellstedt Jan)
Lopp 9 LEE SÅNNA (9)
Kihlström Örjan (Hellstedt Jan)
Halmstad 24:e februari 2020
Lopp 7 CASH ALO (1)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Lopp 10 TETON SPECIAL GIFT (4)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Lopp 10 MOONS LILLE OLLE (7)
Knutsson Anton (Knutsson Kent)
Lopp 13 TETON SWEET LINDY (2)
Hellstedt Jan (Hellstedt Jan)
Åby 26:e februari 2020
Lopp 6 FELIX V.M. (5)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 8 TEMPLE OF DREAMS (US) (7)
Johansson Henrik (Johansson Henrik)
Lopp 9 KING OF EVERYTHING (6)
Svensson Claes (Svensson Claes)
Resultat
Solvalla 19:e februari 2020
Lopp 8 HERAKLES, 2:a
Svensson Lennart (Svensson Lennart)
Mantorp 15:e februari 2020
Lopp 2 FAJM COMPOSITE, oplac.
Brunzell Jenny (Hellstedt Jan)
Lopp 8 OLGA UTCA, 4:a
Adielsson Erik (Brodin Sara)
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med Svensk Travsport. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör Svensk Travsport.
Vaggerydstravet © Copyright 2020 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se