Officiella hemsida för Jönköping Vaggeryds Travsällskap
Tel: 0393 - 125 85
Travvägen 7
567 92 Vaggeryd
info@vaggerydstravet.se
Nästa tävling
:
:
:
dagar timmar minuter sekunder
Tävlingstyp: V4
Datum: Torsdag 11:e September
Första start: 12:20
Hemmahästar
till start
Åby 3:e september 2014
Lopp 1 Hökhults Leo (6)
Lars-Göran Johansson (Rolf Gustafsson)
Lopp 3 Björkös Minessa (2)
Johan Untersteiner (Ann-Louise Smedberg)
Lopp 4 Eaudevie Akema (7)
Marie Nilsson (Claes Svensson)
Lopp 4 Niveau (8)
Jonna Jinesjö (Rolf Gustafsson)
Lopp 5 Lady Comet (2)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 5 Astra Hornline (6)
Marie Nilsson (Åsa Brose)
Lopp 5 Wiss Very Nice (7)
Peter Untersteiner (Lennart Svensson)
Lopp 6 Fore Candy (8)
Stefan Söderkvist (Kent Knutsson)
Lopp 8 Kalla Bob (12)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Tingsryd 4:e september 2014
Lopp 6 Jackie Kemp (7)
Lennart Svensson (Thomas Wallh)
Lopp 7 Wiss Xenia (5)
Lennart Svensson (Lennart Svensson)
Lopp 9 Prestige V.G. (6)
Lennart Svensson (Lennart Svensson)
Lopp 9 Målens Windy (11)
Tommy Zackrisson (Ronny Pettersson)
Jägersro 6:e september 2014
Lopp 2 Carlos Santana (12)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 8 Quarter of an Hour (7)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 9 Magic Wonder (5)
Johan Svensson (Niclas Henriksson)
Lopp 12 Fille d'Or (4)
Johan Svensson (Niclas Henriksson)
Lopp 13 Sweet'n Sour Akema (8)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Halmstad 8:e september 2014
Lopp 2 National Day (10)
Anders Zackrisson (Johnny Johansson)
Lopp 3 Wiss Xantos (1)
Lennart Svensson (Lennart Svensson)
Lopp 5 Zeb de Castella (6)
Jessica Flodin (Lennart Svensson)
Lopp 6 Inara (DE) (4)
Per-Ingmar Persson (Per-Ingmar Persson)
Lopp 8 Rydens Gemma (5)
Joel Uhrberg (Rune Petersson)
Mantorp 8:e september 2014
Lopp 5 Holy Heart (3)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 6 Tyson A.P. (DK) (6)
Kent Knutsson (Kent Knutsson)
Lopp 8 Sweet Wilma (3)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 9 Dewey Boko (3)
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 11 Chinook (14)
Stefan Söderkvist (Kent Knutsson)
Resultat
Axevalla 2:e september 2014
Lopp 2 Rydens Delano, 5:a
Stephanie J Werder (Arne Rydén)
Lopp 2 Rydens Happy, d
Iina Aho (Arne Rydén)
Göteborg Trav 31:e augusti 2014
Lopp 2 Zeb de Castella, 3:a
Jessica Flodin (Lennart Svensson)
Halmstad 29:e augusti 2014
Lopp 10 Alice Tilia, 3:a
Rune Petersson (Rune Petersson)
Solvalla 29:e augusti 2014
Lopp 2 Chip Silvio, 0:a
Jessica Flodin (Lennart Svensson)
Lopp 9 Underwood, 5:a
Jessica Flodin (Lennart Svensson)
Örebro 28:e augusti 2014
Lopp 4 Sweet Wilma, 4:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 8 Holy Heart, 5:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Åby 27:e augusti 2014
Lopp 5 La Presa, 5:a
Peter Ingves (Björn Engdahl)
Axevalla 25:e augusti 2014
Lopp 3 Svennes Neon, 4:a
Rune Petersson (Erland Sjöö)
Lopp 4 Mamba O.K. (IT), 6:a
Lars-Göran Johansson (Lars-Göran Johansson)
Lopp 4 G.R.Lupuz, 0:a
Björn Blomander (Björn Blomander)
Lopp 8 Quantum June, 0:a
Lennart Svensson (Lennart Svensson)
Lopp 9 Fille d'Or, 2:a
Johan Svensson (Niclas Henriksson)
Lopp 9 Janita Loves You, 8:a
Jannike Almsgård (Lars-Göran Johansson)
Lopp 10 Jackie Kemp, 0:a
Lennart Svensson (Thomas Wallh)
Lopp 10 Rydens Figo, 6:a
Rune Petersson (Rune Petersson)
Kalmar 25:e augusti 2014
Lopp 7 Dewey Boko, 6:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 9 Eaudevie Akema, 0:a
Marie Nilsson (Claes Svensson)
Lopp 9 Felix V.M., 2:a
Anders Zackrisson (Boye Arvidsson)
Färjestad 24:e augusti 2014
Lopp 1 Carlos Fanny, d
Lennart Svensson (Lennart Svensson)
Lopp 8 Prestige V.G., 1:a
Lennart Svensson (Lennart Svensson)
Vaggeryd 24:e augusti 2014
Lopp 1 National Day, 5:a
Henrik Johansson (Johnny Johansson)
Lopp 2 Zeb de Castella, 6:a
Jessica Flodin (Lennart Svensson)
Lopp 3 Coldplay Pellini, 3:a
Stefan Persson (Marina Fjellström)
Lopp 4 Cinzano Akema, 8:a
Marie Nilsson (Martina S Nilsson)
Lopp 4 Hökhults Rebecca, 0:a
Lars-Göran Johansson (Lars-Göran Johansson)
Lopp 5 Inara (DE), 7:a
Per-Ingmar Persson (Per-Ingmar Persson)
Lopp 5 Quarter of an Hour, 1:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 5 Maja Utca
Peter Ingves (Sara Brodin)
Lopp 6 Martini Akema, 0:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 9 Noblesse Mi, 2:a
David Källgren (Helen Midler)
Lopp 9 Astra Hornline, 3:a
Marie Nilsson (Åsa Brose)
Lopp 9 Dröm Elin, 6:a
Lars-Göran Johansson (Lars-Göran Johansson)
Mantorp 23:e augusti 2014
Lopp 1 Lady Comet, 2:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 2 Chip Silvio, 8:a
Jessica Flodin (Lennart Svensson)
Lopp 2 Homer Kemp, 1:a
Sofia Luck (Sofia Luck)
Lopp 5 Sweet'n Sour Akema, 2:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 6 Holy Ghost, 1:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 7 Tinova Star, 1:a
Henrik Johansson (Peter Johansson)
Lopp 7 Magic Wonder, 0:a
Filip Lejon (Niclas Henriksson)
Lopp 10 Sweet Alma, 5:a
Claes Svensson (Claes Svensson)
Lopp 10 Global Majesty, 4:a
Kent Knutsson (Kent Knutsson)
Uppgifterna hämtas från ATG och uppdateras var fjärde timme.
Vaggerydstravet © Copyright 2014 - Alla rättigheter reserveras | E-post: info@vaggerydstravet.se